HATAY ÇİÇEKÇİLİK


İçeriğe git

TESLİMAT

- Teslim Şartlarımız -

Teslimatlarımız 08.30 - 21.30 saatleri arasıdır. Aynı gün teslimat yapılabilmesi için Hatay içi siparişlerinizi için 6 saat, Hatay dışı siparişleriniz 1 gün öncesinden verilmesi gerekmektedir.

Adres Veya Teslimat Zamanını Değiştirmek

Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslimat tarihini değiştirebilirsiniz.

Siparişinizin İptali

Sipariş ancak hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise iptal edilebilir.

Ürünlerin Garantisi

Tüm ürünlerimiz günlük olup firmamızın tazelik garantisi altındadır.

Alıcı Adresinde Bulunamaz İse

Bazen alıcı adreste bulunamadığında siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.

Bazı kurumların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir.

Genel Koşullar

Bazen tedarikten dolayı veya mevsimsel eksiklikten dolayı ürünlerde değişiklikler olabilir, aksesuarlar stoklarımıza göre değişebilir. Bu durum ürünün fiyat artışına yol açmaz ve ürün kalitesinin düşüşüne sebep olmaz.

Özel günlerde siparişi 1 gün önceden (Sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı vb. gibi) yoğunluk nedeni ile ürününüz gün içersinde teslim edilir, ancak saat garantisi verilemez.

Sitemizde yapılan alışverişlerde meydana gelebilecek anlaşmazlıklar sipariş edilen ürün bedeli ile sınırlıdır.

Pasta Çikolata siparişleriniz için ürününüzün birebir çıkması için 24 saat önceden verilmesi gerekmektedir aksi takdirde ona en yakın fiatta, kalitede ve benzerlikteki ürün gönderilir
Bu uygulama size en kaliteli ve taze ürün leri sunabilmemiz için gereklidirİçeriğe geri dön | Ana menuya dön